Kategorilere dön

FULL + FULL CAM TAVAN C4 VTR COUPE

8 Eylül 2021, 9:12

Balıkesir İli, Kocaeli

Fiyat 40000 USD

Favorilere ekle

ilan full + full cam tavan c4 vtr coupe

Condition

New

Privat person / Business

Privat person

Aracım VTR modelinin en full olanıdır. Donanım performans ve tasarım olarak yaşıtı arabalardan rahatlıkla üstündür.

Full cam tavan, ortada ki tv ekranı ekstra olarak sonradan takılmış olup orjinal ekrandır. Cruse Control - Son model anahtar kumandası, anahtardan camları otomatik kapama, far açma/kapama - Katlanır dikiz aynalar

Geri görüş kamerası - Arka park sensörleri - Geri vitesteyken arkadaki engele olan mesafe göstergesi - Yükseklik ayarlı koltuklar - Derinlik ve yükseklik ayarlı direksiyon - Çift yönlü Dijital Klima - Bluetooth - Usb ile Mp3 ve video oynatma - Yol Bilgisayarı - Navigasyon - TV - Hız Sabitleme - Hız sınırlama - Xenon farlar - Amerikan park - Çakar stop vb. daha aklıma gelmeyen birsürü özellik mevcut. Ektrası çok, Full+Full en dolu konforlu pakettir.

Çok temiz ve bakımlı kullandım. Kullanışı zevkli ve dikkat çeken bir otomobildir. Kaporta da göçük vuruk kesinlikle yok bir tane çizik dahi yok. Koltuklar da yırtık yanık deforme hicbirsey yok. İç döşemelerini, tavan kaplamasının içini temizletip, yeni orjinal sıfırıyla değiştim. İçi dışı pırıl pırıl.. Sonradan başım ağırmasın, arıza çıkarmasın diye herşeyini ORJİNAL yaptırdım. "Bu parça çok pahalı, gerek yok bu fiyatı vermeye" şeklin de düşünerek yan sanayi parça, aparat kesinlikle taktırmadım. Yaş ilerledi epey, askere gideceğim için, pek gönlüm olmasa da satmak durumundayım, ömürlük binecekmiş gibi orjinaliyle sıfırladım herşeyi. 1 hafta önce baskı balatayı ve debiraj setini komple ORJİNALİYLE değiştirdim. Amortisörlerini yine 1 hafta önce set halin de degistirdim. Herşeyi en kalitelisinden yaptırdım masraftan kaçmadım. Büyük - küçük bakımları yapıldı. Aracın içini dışını komple yeniledim, alıcı şanslı 1 kuruş masrafı yok, sorunsuzdur. İşin aslı alacak kişi binip keyfini sürecek.

2 kapı olduğuna bakmayın diğer tek kapılı araçlara nazaran oldukça içi ferah ve rahattır. Arkası bazı sedan 4 kapı otomobillerden bile daha geniştir, ayrıca panoramik cam tavanlı oluşu arkada oturanlar için ferahlatıcı ve konforlu seyahat sunuyor. Aracım da ruhsata işli ZAVOLİ marka LPG mevcuttur.

2006 model km 215 bin ama motor performans durumu çok iyi dipdiri. 1 küsür yıldır ben de Allah'a şükür motor arızasından bir kere ustaya götürmedim. Bakımlarını aksatmadım. Çalışır vaziyette veya seyir halin de kesinlikle içeriye motor sesi gelmiyor, çok sessiz ve konforludur.

LPG tankı bagaj alt kısmında stepne yerindedir. Kapalı otoparklara rahatça girebilirsiniz. Bagajı oldukça geniştir. Yedek anahtarı ve kitapçıkları mevcuttur.

Yürüyeni ve motoru çok sağlam, dipdiri bir araç. Temiz ve sakin kullandım. Hasar sorgulama da benden önce olan 2 - 3 bin lira önemsiz basit tramer çıkıyor. Titiz olduğum için bel altına temizlik fırın boyası attırdım. Ciddi alıcılar arasın, isteyene detaylı video atabilirim. Cam tavansız, ekstrası olmayan boş, hasar kayıtlı, tüm aksamları yan sanayi olan, usta usta sürüneceğiniz araçlarla karıştırmayın. Abartmamak şartıyla pazarlık sünnettendir

0531 510 50 15

Alıcısına hayırlı olsun..

31081

49

Fatih Akbayrak
Fatih Akbayrak
çevrimiçi 2 yıl önce

Kayıtlı

13 Kasım 2018

Gönder

Gönder

Yorumlar

Yorumunuzu buraya yazın

Mesajın metni çok kısa, daha fazla kelime ekleyin

Gönder

Yorumlar: 0